Kristallerle Şifa

Reiki 16

Mısır uygarlıklarından bu yana kristallerin ve diğer taşların enerji taşıdıkları kabul edilmektedir. Koruma, iyileştirme, huzur verme, güçlendirme ve sakinleştirme gibi birbirinden farklı amaçlarla kullanılan kristallerin enerjileri Reiki ile birleştiğinde ortaya çok güçlü bir enerji çıkar. Bu enerji hem bedensel hem ruhsal şifada, çakraların arındırılarak dengede çalışmasını sağlamada, uzak mesafelere şifa göndermede kullanılabilir.

Bu eğitim ile kristallerinizi nasıl nötr hale getireceğinizi, kristallere Reiki enerjisini nasıl yükleyeceğinizi ve bu kristalleri hangi amaçlarla kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca tek bir niyet için kristal grid oluşturarak Reiki enerjisini bu niyete daha yoğun adayabilecek ve kristallerin bu niyet için çalışmasını sağlayacaksınız.

Kristallerle Reiki çalışması sonucunda hem bedensel hem de ruhsal sorunlarınıza çözüm getirecek hem de kristalinizi en doğru şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.

Kristallerle tedavi için isterseniz Reiki II eğitimi alabilir ya da kristallerinizi biz Reiki enerjisi ile doldurup nasıl kullanabileceğinizi öğretebiliriz.